Bioenerji Nasıl Uygulanır?

Bioenerji uygulaması yapılırken kişi uygun bir yere yatırılır (yatması sadece konsantrasyon artması için) el değmeden yapılır. Bioenerji uygulamasının kişilere hiçbir zararı yoktur. Yan etkisi de yoktur. İlaç, iğne, cihaz kullanılmadan uygulanır. Bioenerjist bedenin 30 cm uzağından el değmeden, avuç içlerinden kişinin vücuduna pozitif enerjiyi pompalar, enerji bu bölgeden içeri girer, dağılır ve vücuttan dışarı negatif enerjinin atılımı sağlanır. Böylece vücut tekrar dengeli durumuna kavuşur. Uygulamayı alan kişi dengesiz bölgelerde ısınma, soğuma, karıncalanma ve uyuşma olarak hisseder. Uygulamayı alan kişi sonuca ulaşmasının yolu beklentisiz sonuca bağlı olmadan dengenin sağlanacağı iyi, olumlu hal içinde olmaktır. Uygulamayı alan kişinin bioenerjiste inanması ve bütün dengesiz olan bölgelerin dengeleneceğine yani bioenerjiye kalpten inanması gerekmektedir. İnanıldığı zaman mükemmel derecede, çok büyük, çok önemli, şaşırılacak derecede değişiklikler görülmektedir.
Bu uygulama dengesi bozulmamış kişilerde de yapılması gerekir. Çünkü bu uygulama gelecek olan dengeyi bozacak olan etkilerden de korumaktadır.
Bioenerji uygulaması vücudun dengelenmesi negatif enerji tıkanıklıklarının temizlenmesi için en az 3 uygulama yapılmalıdır. Uygulama aralık vermeden her gün yapılmaktadır. Uygulama sayısı danışanın durumuna göre artar. Hiçbir zararı olmayan bu bioenerji uygulamasına siz de katılabilirsiniz.